1. Pemupukan anu tanggung jawab ka lingkungan sareng aman ngahasilkeun hasil anu positif
Alat semprot ngajalankeun sistem panyalindungan pepelakan ti jarak jauh supados pangguna henteu gampang kapangaruhan ku ubar, nyegah karacunan sareng stroke panas. Teu aya bahaya pikeun lingkungan, sareng cairan péstisida tiasa nyemprot dina ketinggian anu ditangtukeun.
Aliran hawa anu luar biasa anu dihasilkeun ku rotor drone langsung nyekek ubar cair dina sadaya tingkat pepelakan. Ku aliran hawa éta, inséktisida tiasa nembus jero kana akar sareng daun pepelakan, nyegah hama kabur. Métode ieu henteu bahaya pikeun lingkungan.
2. Konservasi cai sareng nyemprot anu seragam
Efisiensi anu luhur, pesawat ieu tiasa nyemprot 1-2 héktar per menit, sareng tiasa nutupan 300-600 héktar lahan unggal dintenna (diitung salami 6-8 jam), sami sareng produktivitas 30-100 karyawan sareng ngabébaskeun tanaga kerja. Kalayan épék semprot anu sampurna, drone ieu tiasa nyemprot bahan kimia caket pepelakan 1,5-3 méter. Aliran hawa ngagaduhan penetrasi ka luhur sareng ka handap anu luhur, ngirangan hanyutan, sareng tetesan kabut anu lemes sareng homogen, ningkatkeun panggunaan langkung ti 30%.
3. Pangropéa basajan sareng panggantian ubar anu saderhana
Gampang diajar sareng ngoperasikeun drone semprot. Drone ieu tiasa lepas landas sareng badarat sacara vertikal dina lahan datar alit di lapangan, sareng operasina fleksibel sareng merenah.
| Modél | AL4-22 |
| Tangki Pestisida | 22L |
| Struktur | Payung bisa dilipet |
| Beurat bersih | 19,5 kg |
| Beurat lepas landas | 55 kg |
| Kapasitas batré | 14s 22000 mAh * 1pc |
| Laju semprot | 0-10 m/dtk |
| Lebar semprotan | 7-9 méter |
| Nozel No. | 8 buah |
| Aliran semprot | 3,5-4 L/mnt |
| Efisiensi semprot | 9-12 héktar/jam |
| Tahan angin | 10m/dtk |
| Ukuran panyebaran drone | 2025*1970*690 mm |
| Ukuran Drone anu tiasa dilipet | 860*730*690 mm |
Perusahaan drone sprayer Aolan Nyayogikeun Layanan OEM/ODM. Kami grosir drone sprayer tatanén, milarian distributor sareng agén di sakumna dunya.

Modeu manual:
Dioperasikeun sacara manual nganggo remot kontrol. Remot kontrol anu terintegrasi. Ngarojong sambungan bluetooth sareng usb. Stasion taneuh, transmisi gambar.
Modeu otomatis:
Penerbangan otonom nganggo Aplikasi
Ngarojong sababaraha basa: Inggris, Spanyol, Rusia, Portugis jsb.
Perencanaan Rute Penerbangan
Ngarojong padamelan nyemprot siang sareng wengi.
FPV dipasang nganggo kaméra HD sareng lampu wengi LED.
- Visi lega 120 derajat, mastikeun hiber langkung aman.
- Panglihatan peuting anu caang ganda, nyiptakeun langkung seueur kamungkinan pikeun nyemprot wengi.
Judulna aya di dieu.
Mesin Niup Botol PET Semi-Otomatis Mesin Nyieun Botol Mesin Cetakan Botol Mesin Nyieun Botol PET cocog pikeun ngahasilkeun wadah plastik PET sareng botol dina sagala bentuk.
Judulna aya di dieu.
Mesin Niup Botol PET Semi-Otomatis Mesin Nyieun Botol Mesin Cetakan Botol Mesin Nyieun Botol PET cocog pikeun ngahasilkeun wadah plastik PET sareng botol dina sagala bentuk.
Drone sprayer kalayan radar nu nuturkeun rupa bumi tiasa ngadeteksi lingkungan rupa bumi sacara real-time sareng nyaluyukeun jangkungna hiber sacara otomatis. Mastikeun tiasa ngatasi rupa-rupa rupa bumi.
Sistem radar panyegahan halangan ningali halangan sareng sakurilingna di sadaya lingkungan, henteu paduli gangguan lebu sareng cahaya. Nyegah halangan sacara otomatis sareng nyaluyukeun fungsi hiber pikeun mastikeun kasalametan hiber nalika nyemprot.