| Barang | AL4-20 |
| Kapasitas | 20L/20kg |
| Beurat bersih | 24 kg |
| Beurat lepas landas | 55 kg |
| Nozzle: | 2 nozzle sentrifugal |
| Lebar semprotan | 7-9m |
| Efisiensi semprot | 9-12 héktar/jam |
| Aliran semprot | 3,5-4 L/mnt |
| Waktu hiber | 10 menit |
| Laju semprot | 0-10 m/dtk |
| Batré | Batré pinter 14S 22000 mAh |
| Pangisi daya | Pangisi daya pinter 3000W 60A |
| Tahan angin | 10 m/dtk |
| Jangkungna hiber | 0-60 m |
| Radius ngalayang | 0-1500 m |
| Ukuran panyebaran | 2400*2460*630mm (±10mm) |
| Ukuran anu dilipet | 955*640*630mm (±10mm) |
Kanggo langkung seueur inpormasi, mangga tinggalkeun pesen atanapi hubungi kami ku ngaklik tombol whatsapp di sisi katuhu.
Kami bakal ngawaler anjeun pas mungkin. Hatur nuhun!