| Modél | AL4-10L |
| Tangki Pestisida | 10L |
| Struktur | Payung bisa dilipet |
| Beurat bersih | 12 kg |
| Beurat lepas landas | 26 kg |
| Kapasitas batré | 12s 16000mAh * 1pc |
| Laju semprot | 0-10 m/dtk |
| Lebar semprotan | 4-5,5 m |
| Nozel No. | 4 lembar |
| Aliran semprot | 1,5-2L/mnt |
| Efisiensi semprot | 5-6 héktar/jam |
| Tahan angin | 10m/dtk |
| Ukuran panyebaran drone | 1100*1100*600mm |
| Ukuran Drone anu tiasa dilipet | 690*690*600mm |
Perusahaan drone sprayer Aolan Nyayogikeun Layanan OEM/ODM. Kami grosir drone sprayer tatanén, milarian distributor sareng agén di sakumna dunya.

Modeu manual:
Dioperasikeun sacara manual nganggo remot kontrol. Remot kontrol anu terintegrasi. Ngarojong sambungan bluetooth sareng usb. Stasion taneuh, transmisi gambar.
Modeu otomatis:
Penerbangan otonom nganggo Aplikasi.
Ngarojong sababaraha basa: Inggris, Spanyol, Rusia, Portugis jsb.
Perencanaan Rute Penerbangan.
Ngarojong padamelan nyemprot siang sareng wengi.
FPV dipasang nganggo kaméra HD sareng lampu wengi LED.
- Visi lega 120 derajat, mastikeun hiber langkung aman.
- Panglihatan peuting anu caang ganda, nyiptakeun langkung seueur kamungkinan pikeun nyemprot wengi.
Judulna aya di dieu.
Mesin Niup Botol PET Semi-Otomatis Mesin Nyieun Botol Mesin Cetakan Botol Mesin Nyieun Botol PET cocog pikeun ngahasilkeun wadah plastik PET sareng botol dina sagala bentuk.
Judulna aya di dieu.
Mesin Niup Botol PET Semi-Otomatis Mesin Nyieun Botol Mesin Cetakan Botol Mesin Nyieun Botol PET cocog pikeun ngahasilkeun wadah plastik PET sareng botol dina sagala bentuk.
Drone sprayer kalayan radar nu nuturkeun rupa bumi tiasa ngadeteksi lingkungan rupa bumi sacara real-time sareng nyaluyukeun jangkungna hiber sacara otomatis. Mastikeun tiasa ngatasi rupa-rupa rupa bumi.
Sistem radar panyegahan halangan ningali halangan sareng sakurilingna di sadaya lingkungan, henteu paduli gangguan lebu sareng cahaya. Nyegah halangan sacara otomatis sareng nyaluyukeun fungsi hiber pikeun mastikeun kasalametan hiber nalika nyemprot.