(1) Motor nujul kana alat anu mindahkeun énergi listrik jadi énergi mékanis sareng diwangun ku stator, rotor, inti beusi, baja magnét, sareng komponén sanésna. Utamana, motor UAV nyaéta motor tanpa sikat anu nyiptakeun dorongan ka handap ngalangkungan puteran baling-baling.
(2) ESC nujul kana gubernur éléktronik, anu tugas utamana nyaéta pikeun narjamahkeun sinyal kontrol tina papan kontrol penerbangan kana gedéna arus motor pikeun ngontrol kecepatanna.
(3) Baling-baling nyaéta alat anu mindahkeun énergi rotasi motor kana daya dorong atanapi daya angkat.
(4) Batré drone sering mangrupikeun batré polimér litium tingkat luhur, anu dibédakeun ku kapadetan énergi anu luhur, beurat anu hampang, sareng nilai résistansi arus anu luhur.
| Modél | AL4-22 |
| Tangki Pestisida | 22L |
| Struktur | Payung bisa dilipet |
| Beurat bersih | 19,5 kg |
| Beurat lepas landas | 55 kg |
| Kapasitas batré | 14S 22000 mAh * 1pc |
| Laju semprot | 0-10 m/dtk |
| Lebar semprotan | 7-9 méter |
| Nozel No. | 8 buah |
| Aliran semprot | 3,5-4 L/mnt |
| Efisiensi semprot | 9-12 héktar/jam |
| Tahan angin | 10m/dtk |
| Ukuran panyebaran drone | 2025*1970*690 mm |
| Ukuran Drone anu tiasa dilipet | 860*730*690 mm |
Perusahaan drone sprayer Aolan Nyayogikeun Layanan OEM/ODM. Kami grosir drone sprayer tatanén, milarian distributor sareng agén di sakumna dunya.

Modeu manual:
Dioperasikeun sacara manual nganggo remot kontrol. Remot kontrol anu terintegrasi. Ngarojong sambungan bluetooth sareng usb. Stasion taneuh, transmisi gambar.
Modeu otomatis:
Penerbangan otonom nganggo Aplikasi
Ngarojong sababaraha basa: Inggris, Spanyol, Rusia, Portugis jsb.
Perencanaan Rute Penerbangan
Ngarojong padamelan nyemprot siang sareng wengi.
FPV dipasang nganggo kaméra HD sareng lampu wengi LED.
- Visi lega 120 derajat, mastikeun hiber langkung aman.
- Panglihatan peuting anu caang ganda, nyiptakeun langkung seueur kamungkinan pikeun nyemprot wengi.
Judulna aya di dieu.
Mesin Niup Botol PET Semi-Otomatis Mesin Nyieun Botol Mesin Cetakan Botol Mesin Nyieun Botol PET cocog pikeun ngahasilkeun wadah plastik PET sareng botol dina sagala bentuk.
Judulna aya di dieu.
Mesin Niup Botol PET Semi-Otomatis Mesin Nyieun Botol Mesin Cetakan Botol Mesin Nyieun Botol PET cocog pikeun ngahasilkeun wadah plastik PET sareng botol dina sagala bentuk.
Drone sprayer kalayan radar nu nuturkeun rupa bumi tiasa ngadeteksi lingkungan rupa bumi sacara real-time sareng nyaluyukeun jangkungna hiber sacara otomatis. Mastikeun tiasa ngatasi rupa-rupa rupa bumi.
Sistem radar panyegahan halangan ningali halangan sareng sakurilingna di sadaya lingkungan, henteu paduli gangguan lebu sareng cahaya. Nyegah halangan sacara otomatis sareng nyaluyukeun fungsi hiber pikeun mastikeun kasalametan hiber nalika nyemprot.