1. Fleksibel sareng saderhana.
Drone panyemprot ieu nawiskeun kamampuan hiber ultra-low anu kuat, téknologi panyemprotan dina penerbangan anu fleksibel sareng lugas, sareng faktor kaamanan anu luhur. Téknologi panyemprotan ieu nganggo panyemprotan ultra-low-altitude, anu ngirangan tetesan kabut anu ngalayang di daérah anu henteu nyemprot. Kusabab paningkatan anu signifikan dina panyemprotan péstisida, panyemprotan péstisida ku drone parantos janten widang téknologi anu paling gancang tumuwuh dina sababaraha taun terakhir.
2. Ékonomis sareng aman.
Panggunaan drone nyemprot ngamungkinkeun karyawan nyemprot pikeun nerapkeun péstisida sacara jarak jauh, jauh ti lingkungan nyemprot, sahingga nyingkahan résiko karacunan sareng stroke panas. Salian ti éta, drone ieu ngagunakeun préparasi khusus anu mangrupikeun bagian tina téknologi aplikasi volume ultra-rendah, ngan ukur 300-500ml (kalebet cai) per mu, anu tiasa ningkatkeun tingkat panggunaan péstisida langkung ti 30%, ngahémat cai sareng ubar, sareng aman pikeun lingkungan.
3. Éfisién sareng kohesif.
Drone panyemprot mibanda efisiensi anu luhur pikeun panyemprotan. Lahan panyemprotan antara 1 sareng 2 héktar unggal menit, sareng lahan panyemprotan antara 200 sareng 300 héktar per dinten, anu sami sareng hasil padamelan 20 dugi ka 80 individu. Salian ti éta, jangkungna jajar pikeun panyemprotan tiasa antara 0,5-2 méter. Aliran hawa anu ageung anu dihasilkeun ku jangjang spiral ka handap ngadorong ubar cair langsung kana sisi hareup sareng tukang daun pepelakan sareng dasar gagang, ngahasilkeun penetrasi anu kuat ka luhur sareng ka handap, aliran anu sakedik, sareng tetesan kabut anu lemes. Semprotkeun sacara rata.
| Modél | AL6-30 |
| Tangki Pestisida | 30L |
| Struktur | Payung bisa dilipet |
| Beurat bersih | 24,5 kg |
| Beurat lepas landas | 70 kg |
| Kapasitas batré | 14s 28000 mAh |
| Laju semprot | 0-10 m/dtk |
| Lebar semprotan | 8-10 méter |
| Nozel No. | 8 buah |
| Aliran semprot | 3,5-4 L/mnt |
| Efisiensi semprot | 12-15 héktar/jam |
| Tahan angin | 10m/dtk |
| Ukuran panyebaran drone | 2865*2645*750 mm |
| Ukuran Drone anu tiasa dilipet | 1435*940*750 mm |
Perusahaan drone sprayer Aolan Nyayogikeun Layanan OEM/ODM. Kami grosir drone sprayer tatanén, milarian distributor sareng agén di sakumna dunya.

Modeu manual:
Dioperasikeun sacara manual nganggo remot kontrol. Remot kontrol anu terintegrasi. Ngarojong sambungan bluetooth sareng usb. Stasion taneuh, transmisi gambar.
Modeu otomatis:
Penerbangan otonom nganggo Aplikasi
Ngarojong sababaraha basa: Inggris, Spanyol, Rusia, Portugis jsb.
Perencanaan Rute Penerbangan
Ngarojong padamelan nyemprot siang sareng wengi.
FPV dipasang nganggo kaméra HD sareng lampu wengi LED.
- Visi lega 120 derajat, mastikeun hiber langkung aman.
- Panglihatan peuting anu caang ganda, nyiptakeun langkung seueur kamungkinan pikeun nyemprot wengi.
Judulna aya di dieu.
Mesin Niup Botol PET Semi-Otomatis Mesin Nyieun Botol Mesin Cetakan Botol Mesin Nyieun Botol PET cocog pikeun ngahasilkeun wadah plastik PET sareng botol dina sagala bentuk.
Judulna aya di dieu.
Mesin Niup Botol PET Semi-Otomatis Mesin Nyieun Botol Mesin Cetakan Botol Mesin Nyieun Botol PET cocog pikeun ngahasilkeun wadah plastik PET sareng botol dina sagala bentuk.
Drone sprayer kalayan radar nu nuturkeun rupa bumi tiasa ngadeteksi lingkungan rupa bumi sacara real-time sareng nyaluyukeun jangkungna hiber sacara otomatis. Mastikeun tiasa ngatasi rupa-rupa rupa bumi.
Sistem radar panyegahan halangan ningali halangan sareng sakurilingna di sadaya lingkungan, henteu paduli gangguan lebu sareng cahaya. Nyegah halangan sacara otomatis sareng nyaluyukeun fungsi hiber pikeun mastikeun kasalametan hiber nalika nyemprot.